MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
2 850 000 PLN
19 520,55 PLN/m2
WARSZAWAŻoliborz
ul. Gwiaździsta
Opis
Apartament - penthouse w pięknej lokalizacji na granicy Żoliborza i Bielan, pomiędzy parkiem Kępa Potocka a rezerwatem przyrody Lasem Bielańskim.
Apartament ma 146,70 m2, posiada dwa tarasy o wielkościach 13,30 m2 i 10,00 m2.

Apartament składa się z salonu, sypialni głównej z oddzielną łazienką i garderobą, dodatkowych dwóch sypialni, kuchni, oddzielnej łazienki i przygotowanego miejsca na szafy.

Jest to Apartament w którym zawsze jest bardzo dużo słońca i czuje się w nim ogromną przestrzeń i oddech. Master Bedroom o pow. ok 25 m2 z osobną łazienką i garderobą ma wyjście na taras i z drugiej strony okno przez które widzimy piękne, zimozielone modrzewie i linię Lasu Bielańskiego. Okna wychodzą na trzy strony świata.
W lokalu wykonano instalacje umożliwiające montaż klimatyzacji.
W salonie zamontowano systemy ogromnych szklanych drzwi przesuwnych typu HS, a zastosowane w nich profile aluminiowe należą do najcieplejszych na rynku zapewniając parametry termiczne lepsze od wymaganych przepisami.
Trzyszybowe wypełnienia szklane okien i drzwi tarasowych ze specjalną folią pozwalają osiągnąć najwyższe parametry izolacji akustycznej i bezpieczeństwa.
W salonie wbudowano grzejniki podłogowe z wentylatorami zwiększającymi moc grzewczą.
W apartamencie zastosowany został niskoszumowy system kanalizacyjny Geberit Silent, który doskonale sprawdza się w luksusowych hotelach o podwyższonych wymaganiach w zakresie izolacji akustycznej.

Wysokość lokalu wynosi 3m.

W budynku zaprojektowano i wykonano tylko 6 apartamentów, co daje poczucie dużej intymności miejsca. Budynek ma 3 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Do oferowanego apartamentu zostały przydzielone dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym i pomieszczenie pomocnicze - dodatkowo płatne.

Budynek jest monitorowany, z kontrolą dostępu, z systemem wideomofonów ABB.
Szczegóły oferty

Powierzchnia146 m2

Cena2 850 000 PLN

Cena za m219 520,55 PLN

Liczba pokoi4

Piętro2

Liczba pięter2

Rok budowy2020

MateriałCegła