Mieszkania, domy, działki, lokale - sprzedaż i wynajem

Biuro nieruchomości "4 Ściany" oferuje mieszkania na sprzedaż lub wynajem, w Warszawie i okolicach. Reprezentujemy rynek wtórny i pierwotny. Na liście naszych ogłoszeń znajdziecie Państwo także domy, działki, lokale biurowe lub użytkowe, magazyny. Tak rozbudowana propozycja pozwala nam jak najpełniej realizować zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. W biurze nieruchomości "4 Ściany" posiadamy dziewięć licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Wśród nas są także licencjonowani Rzeczoznawcy Majątkowi i Zarządcy Nieruchomości. Wynajem i sprzedaż mieszkań z naszym udziałem jest dla Państwa gwarancją obsługi na najwyższym poziomie rzetelności i bezpieczeństwa przebiegu transakcji.

Dla każdego z Państwa dokonujemy selekcji ogłoszeń reprezentujących rynek wtórny lub inwestycje deweloperskie. Wyszukujemy lokale, które możliwie najbardziej spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do samodzielnego przeglądania naszych najświeższych anonsów. Wyszukiwarka o szczegółowych kryteriach wyboru ułatwi Państwu dokonanie selekcji.

Najnowsze oferty

Wszystkie

Nasza oferta

Domy

Pomożemy Państwu zrealizować marzenie o własnej posiadłości poza miastem lub w zacisznej dzielnicy z dala od zgiełku centrum. W ofercie domy jednorodzinne z rynku wtórnego lub w stanie deweloperskim, wolnostojące lub szeregowe, a także działki budowlane.

Działki

Zamierzacie Państwo sami wybudować swój dom marzeń? Polecamy działki budowlane w najbardziej pożądanych lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy tereny oddalone od zgiełku stolicy, jak również w obszarach doskonale skomunikowanych z miastem.

Biura

W szerokim wachlarzu propozycji biura nieruchomości "4 Ściany" znalazły się biura na sprzedaż i wynajem. To lokale w pełni przystosowane do prowadzenia działalności różnych branż. Znajdują się w najlepszych punktach miasta Warszawy i okolic. Zapraszamy do poznania szczegółów.


Lokale

Nowoczesne i przystosowane do działalności różnych branż lokale użytkowe, biurowe i magazynowe czekają na Państwa w ofercie naszego biura nieruchomości "4 Ściany". Stawiamy na wszechstronność i szeroki wybór, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Wynajem biura

Jeżeli planujecie Państwo wynajem biura w Warszawie lub okolicach, skontaktujcie się z pośrednikami naszego biura nieruchomości "4 Ściany". Posiadamy szeroką ofertę wynajmu powierzchni dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. U nas znajdziecie swoją nową siedzibę.

Wynajem lokali

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu lub rozwoju działalności gospodarczej powinna opierać się m.in. o wybór odpowiedniego punktu, który zagwarantuje firmie perspektywy rozwoju. Wynajem lokali użytkowych wszelkiego rodzaju znajdziecie Państwo w ofercie biura nieruchomości "4 Ściany".

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress