Nowe Faszczyce

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
129,10 m2
Cena
699 000 PLN
Cena za m2
5 414,41 PLN
Powierzchnia działki
550 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2022
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Numer oferty
6524/3098/ODS

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Nowych Faszczycach, gmina Błonie - stan deweloperski. Dom o powierzchni całkowitej 129,1 m2, wybudowany w drugiej połowie roku 2022 na działce 550 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Budynek wykonany według nowych standardów z zastosowaniem materiałów dobrej jakości. Ściany nośne z pustaków ceramicznych P+W 25cm, ocieplonych styropianem grafitowym o grubości 15cm. Tynk zewnętrzny cienkowarstwowy silikatowo-silikonowy na siatce. Ścianki działowe na parterze i piętrze z pustaków ceramicznych o grubości 11,5 cm. Stropy nad parterem żelbetowe, wylewane. Strop na piętrze z drewna.

Dach pokryty blachą PRUSZYŃSKI i ocieplony pianką o grubości 25cm (dodatkowo ocieplone styropianem przestrzenie między strychem a górnym stropem).

Okna 3-szybowe, 6-komorowe ze wzmocnieniem stalowym w ramie i skrzydle. Brama garażowa firmy Wiśniowski z automatem.

Ogrzewanie piecem gazowym z rekuperacją. Sterowanie centralnym ogrzewaniem oraz rekuperacją z paneli głównych zlokalizowanych w holu przy schodach. W całym budynku ogrzewanie podłogowe.

Do budynku doprowadzony prąd, woda, gaz, internet. Kanalizacja z szambem. W budynku rozprowadzona instalacja do internetu, telewizji, alarmu. Dodatkowo doprowadzony kabel od rozdzielni elektrycznej na poddasze pod instalację fotowoltaiczną.

Na parterze garaż (21 m2), wiatrołap, hol, salon (20 m2) z aneksem kuchennym, łazienka i duży schowek pod schodami. Na piętrze cztery sypialnie (12, 12, 14 i 11 m2), hol i łazienka. We wszystkich sypialniach balkony francuskie. Okna skierowanych na trzy strony świata - północ, zachód i południe.

Wejście do budynku, wjazd do garażu, pas dookoła i miejsce na taras z tyłu budynku wyłożone kostką brukową o grubości 6 cm. Między bramą a garażem dodatkowe miejsce postojowe dla samochodu.

Najbliższe otoczenie to domy jednorodzinne i pola. Cicha i spokojna okolica. 800 m do sklepu z artykułami spożywczo-przemysłowymi. 1 500 m do szkoły i przedszkola. 2 000 m do stacji kolejowej i przystanku autobusu. 4,5 km do centrum Błonia. Dobry dojazd do oddalonej o 5,5 km trasy A2.
36 km do centrum Warszawy.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC!

Więcej informacji: 884 884 159

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
884-884-153
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej