Strzeniówka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
139 m2
Cena
629 000 PLN
Cena za m2
4 525,18 PLN
Powierzchnia działki
665 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2018
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
4608/3098/ODS
 

Opis nieruchomości

To już ostatni dostępny dom z II etapu inwestycji "Osiedle Strzeniówka". W I etapie, który zakończyliśmy w I kw 2018 r. wybudowanych zostało 6 domów. W II etapie powstaje kolejnych 7 domów.
Wszystkie szczegóły na stronie http://osiedlestrzeniowka.pl/

Wszystkie domy stoją na pięknych działkach o powierzchni ok. 665 mkw., po zabudowaniu budynkiem powierzchnia samego ogrodu to prawie 500 mkw!
Dom "OPTYMALNY" ma 130,5 m2 plus poddasze nieużytkowe. TYLKO TERAZ W WYJĄTKOWEJ CENIE 629.000 ZŁ.
Wejście i wjazd do garażu znajdują się od północnej strony budynku, wzdłuż ulicy Nagietkowej. Przed garażami zostało wydzielone dodatkowo 1 miejsce postojowe dla samochodu osobowego. Dzięki temu powstał wspaniale nasłoneczniony ogród od strony południowej! Garaż jest połączony drzwiami ze strefa wejściową, gdzie znajdują się kotłownia, aneks z szafą na ubrania i toaleta dla gości. Istnieje możliwość wydzielenia tej przestrzeni od reszty mieszkania, dla stworzenia wiatrołapu. Na parterze znajdują się ponadto kuchnia połączona z pokojem dziennym, które mogą stanowić jedną przestrzeń lub być wydzielone zależnie od potrzeb właściciela. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka.
Do budynku zostały doprowadzone woda, gaz i energia elektryczna z sieci lokalnych, zgodnie z warunkami przyłączeniowymi. Ścieki, do czasu wybudowania kanalizacji, będą odprowadzane do szamba szczelnego znajdującego się pod miejscem postojowym na wjeździe do garażu. Ogrodzenie ażurowe na słupkach o wys 1,6m.
JESTEŚMY BIUREM SPRZEDAŻY DEWELOPERA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC
Zapraszam!! Więcej informacji pod numerem 515-515-500

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
Email:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress