Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
200 m2
Cena
10 000 000 PLN
Cena za m2
50 000 PLN
Powierzchnia działki
376 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Typ domu
Pół bliźniaka
Rok budowy
1960
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Numer oferty
4331/3098/ODS

Opis nieruchomości

Powierzchnia działki: 376-do ok.1000 m2, działka własnościowa.
Na działce znajduje się dom o powierzchni 200 m2.
Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy na Starym Mokotowie z przeznaczeniem pod budownictwo mieszane, plan zagospodarowania przestrzennego: zabudowa wielorodzinna z usługami jako funkcją dopuszczalną.

Oferta przeznaczona dla deweloperów lub inwestorów indywidualnych. Możliwość wybudowania ekskluzywnego 4-5 poziomowego apartamentowca.

Nieruchomość położona jest w sercu Starego Mokotowa. Jest to niezwykle spokojne i ciche miejsce wśród zieleni, otoczone pięknymi drzewami (lipy i kasztany), które izolują prywatność osób mieszkających w sąsiedztwie z dala od zgiełku ulicznego. Jednocześnie jest to świetnie skomunikowane miejsce w odległości zaledwie 5 min. jazdy od centrum.

Komunikacja: w odległości kilku minut spacerem jest metro, tramwaj oraz autobus miejski.

W pobliżu znajdują się: liczne przedszkola i szkoły w tym przedszkole brytyjskie British School, Centrum handlowe Galeria Mokotów, Kościół Sanktuarium św. Andrzeja Boboli, Centrum Kultury Łowicka, teatry: Teatr Żydowski, Teatr Nowy, teatr Guliwer, szpitale: Szpital Kliniczny MSWiA, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, Centrum Medyczne Medicenter, a także basen, siłownie, liczne restauracje i kawiarnie, oraz parki: Park Pole Mokotowskie, Park Jordanowski oraz nieco dalej Park Morskie Oko i Łazienki Królewskie.

Dostępne w okolicy uczelnie wyższe: Politechnika Warszawska: Wydział Zarządzania, Wydział Inżynierii Produkcji, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, Wydział Mechatroniki, Wydział Inżynierii Materiałowej, Szkoła Główna Handlowa, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania, Szkoła Artystyczna Labirynt, Papieski Wydział Teologiczny Bobolanum oraz Biblioteka Narodowa.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress