Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
540 m2
Cena
5 499 000 PLN
Cena za m2
10 183,33 PLN
Powierzchnia działki
3 318 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1996
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
12
Numer oferty
4974/3098/ODS

Opis nieruchomości

Jeżeli szukają Państwo idealnego domu dla Rodziny, ta oferta skierowana jest do Państwa.
Oferujemy piękna nieruchomość w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Konstancinie – w Stefie A.
Całość inwestycji składa się z dwóch domów, o konstrukcji tradycyjnej, położonych na prostokątnej działce. Działka jest kształtna, zagospodarowana z dużą starannością. Ogromnym atutem jest występujący na niej starodrzew.
To, co ujmuje najbardziej, to spokój. Otoczona jednymi z najpiękniejszych rezydencji w Konstancinie, działka jest cicha, odizolowana od hałasu.
Nieruchomość znajduje się w bardzo bliskiej odległości od Parku Zdrojowego w Konstancinie, kilkadziesiąt metrów od tężni. W bezpośrednim sąsiedztwie jest szkoła podstawowa, przychodnia, liczne place zabaw i kawiarnie. Niedaleko znajduje się również przystanek autobusowy, więc łatwo jest dostać się do Warszawy.
Główny dom jest jasny i przytulny. Składa się z dużego salonu z kominkiem, widnej kuchni, z której jest wyjście na taras z piękną wiatą, czterech sypialni. Przy głównej łazience znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Garaż jest zaprojektowany w stylu vintage, przewidziany na 2 samochody, przed garażem znajduje się również przestronna wiata.
Wymiary:
1. Dom z 1987r położony w części frontowej działki, o pow. użytkowej ok 197m + garaż 28m i pow. całkowitej ok 267m
2. Dom z 1996r położony w głębi działki , o pow. użytkowej ok 157m + garaż 42m i pow. całkowitej ok 273m
Działka - prostokąt o wymiarach ok 77x43m, węższym bokiem przylega do drogi dojazdowej. 
Sytuacja prawna nieruchomości jest klarowna.
Polecamy gorąco tę ofertę. Warto oddychać czystym powietrzem.
Szczegóły pod nr 507-19-10-10. Zapraszamy !!!

If you are looking for the perfect home for the family, this offer is addressed to you.

We offer a beautiful property in the most prestigious location in Konstancin – Jeziorna.

The whole investment consists of two houses, with a traditional construction, located on a rectangular plot. The plot is shaped, developed with great care. An enormous advantage is the old forest that appears on it.

What he captures the most is peace. Surrounded by one of the most beautiful residences in Konstancin, the plot is quiet, isolated from the noise.

The property is located very close to the Spa Park in Konstancin, a few dozen meters from graduation towers. In the immediate vicinity there is a primary school, clinic, numerous playgrounds and cafes. There is also a bus stop nearby, so it's easy to get to Warsaw.

The main house is bright and cozy. It consists of a large living room with a fireplace, a bright kitchen, from which there is an exit to the terrace with a beautiful shed, four bedrooms. There is a utility room next to the main bathroom. The garage is designed in a vintage style, designed for 2 cars, there is also a spacious carport in front of the garage.

dimensions:

1. House from 1987 located in the front part of the plot, with an area of Usable around 197m + garage 28m and area total about 267m
2. House from 1996 located in the depths of the plot, with an area of Usable about 157m + garage 42m and area total about 273m

 Plot - rectangle with dimensions of approximately 77x43m, narrower side adjacent to the access road.

The legal situation of the real estate is clear.

We highly recommend this offer. It is worth breathe clean air.

For a question call the number: +48 507-19-10-10

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress