Wola Mrokowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia działki
300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
100 000 PLN
Cena za m2
333,33 PLN
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Numer oferty
5831/3098/OGS

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Woli Mrokowskiej. Działka zadbana z miejscem parkingowym, domkiem o powierzchni 35 m2 z salonem z kominkiem i aneksem kuchennym, niewielką sypialnią, łazienką plus tarasem 12m2. (istnieje możliwość adaptacji poddasza do potrzeb mieszkalnych).
Ogród, w którym zlokalizowana jest działka położony jest w pobliżu trasy S-7 z Warszawy do Krakowa, 30 km od Warszawy. Ogród posiada 2 bramy wjazdowe na pilota, monitoring wjazdów i śmietnika, utwardzone i oświetlone alejki. Ogród i roślinność zaprojektowany przez architekta krajobrazu.
Media : woda, prąd, własne szambo
W pobliżu Ogrodu znajduje się bazar miejscowych rolników i ogrodników oraz kilka sklepów spożywczych i ogrodniczych. Dla nie zmotoryzowanych autobus linii 729 na Okęcie.

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
Email:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress