Żółwin

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia działki
3 904 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
568 000 PLN
Cena za m2
145,49 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Numer oferty
5564/3098/OGS

Opis nieruchomości

Działka INWESTYCYJNA o powierzchni 3904 m2, wymiary: 86,30 na 48,37 z dwóch stron.

Położona w Żółwinie w niewielkiej odległości od Podkowy Leśnej. W pobliżu lasu Młochowskiego.

Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego; teren przeznaczony pod zabudowę MAGAZYNOWO-MIESZKANIOWĄ.

Media: prąd budowlany na działce, woda na działce z wodociągu, częściowo ogrodzona.

Malownicza, spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa magazynów i domków jednorodzinnych. W pobliżu las, piękna i spokojna okolica.

Zapraszam do obejrzenia.

OKAZJA!

Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress