Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
115 m2
Cena
1 360 000 PLN
Cena za m2
11 826,09 PLN
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Piętro
0
Numer oferty
1018/3098/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal użytkowy w samym centrum Miasteczka Wilanów w pasażu handlowo- usługowym. Lokal jest wynajęty i gwarantuje 10% zwrot z inwestycji. Po odjęciu kosztów (czynsz do wspólnoty) nabywca otrzymuje co roku 136.000 zł netto z tytułu umowy najmu. Kwota ta jest waloryzowana co roku o wskaźnik GUS. Cena sprzedaży to 1.360.000 zł netto.

Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją:

- przy głównej arterii dzielnicy (ul. Klimczaka).

- lokal znajduje się 70 metrów od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej i Klimczaka (główne skrzyżowanie Miasteczka Wilanów, przy którym znajduje się Świątynia Opatrzności.

- Jest to najbardziej ruchliwa i najbardziej prestiżowa ulica w tej dzielnicy, dlatego lokal zapewnia doskonałą ekspozycję.

- bezpośrednio przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe

- lokal znajduje się 70 metrów od przystanków autobusowych

- w tym samym budynku znajduje się mnóstwo prosperujących lokali użytkowych

- budynek jest nowy i wyróżnia się bardzo elegancką elewacją.Do tego sam lokal jest równie ciekawy:

- Bardzo duże przeszklone witryny

- Bardzo rozsądny rozstaw lokalu.

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Idealny

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress