Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
140 m2
Cena
749 000 PLN
Cena za m2
5 350 PLN
Liczba pokoi
6
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Piętro
0
Numer oferty
994/3098/OLS

Opis nieruchomości

Lokal dwupoziomowy 140 m.kw. na Ursynwie, Lokal mieszkalny przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej na parterze budynku. Posiada niezależne wejście z terenu osiedla. Składa się z 6 pokoi, 2 toalet, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i piwnicy rozmieszczonych w suterenie oraz na antresoli. Na niższym poziomie znajdują się 2 pokoje, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze i piwnica. Na wyższym poziomie są 4 pokoje i toaleta. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe. Teren osiedla jest ogrodzony. Lokal wynajmowany jest obecnie w celach usługowych . Czynsz najmu 4000zł plus opłaty (prąd, woda, ogrzewanie, opłaty do wspólnoty).
Nowe instalacje: woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie, instalacja elektryczna.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress