Warszawa

Ochota

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
315 m2
Cena
3 307 500 PLN
Cena za m2
10 500 PLN
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Rok budowy
2012
Numer oferty
1017/3098/OLS

Opis nieruchomości

Do sprzedania lokal usługowy położony na Ochocie, blisko ścisłego centrum Warszawy, z którego trzyminutowy spacer prowadzi wprost do Parku Szczęśliwickiego. Osiedle tworzą budynki o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnej formie architektonicznej. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowane zielenią patio, między innymi z placem zabaw dla dzieci. Na parterze budynku powstał pasaż handlowo – usługowy.
Lokal o powierzchni 315m2 z witryną i wejściem od strony ulicy i możliwością dostaw od parkingu.

Wysokość lokali 5.9m.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Surowy zamknięty
  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Biurowe

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress