Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu 

Parametry

Powierzchnia
33 m2
Cena
350 000 PLN
Cena za m2
10 606 PLN
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Piętro
0
Numer oferty
988/3098/OLS

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 33 m2 na Warszawskim Ursynowie. Znajduje się na parterze w nowym budynku na dużym osiedlu. Składa się z pomieszczenia usługowego oraz zaplecza socjalnego z WC. Przeszklone witryny na obu ścianach lokalu. Dostępne media to: woda, prąd oraz kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową.

Opłaty eksploatacyjne: 350 zł + energia wdg zużycia

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Biurowe, Gastronomiczne, Inne, Inne

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress