Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
85 m2
Cena
750 000 PLN
Cena za m2
8 823,53 PLN
Liczba pokoi
4
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Medyczne
Liczba pięter
3
Rok budowy
2006
Numer oferty
1208/3098/OLS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony w centrum Mokotowa, zaledwie 500 metrów od metra Racławicka.

Lokal znajduje się w przyziemiu nowego bloku oddanego do użytku w 2006 roku, ma duże okna i na chwilę obecną jest przystosowany do prowadzenia przychodni ginekologicznej. Posiada 2 gabinety z łazienkami, pokój lekarski / pomieszczenie socjalne, laboratorium, łazienkę wspólną, poczekalnię oraz recepcję. W oknach lokalu znajdują się rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Lokal jest w pełni przystosowany i wyposażony do prowadzenia działalności przychodni ginekologicznej, ale równie dobrze się sprawdzi w każdej innej funkcji związanej z usługami medycznymi. Oczywiście możliwe jest tam prowadzenie również innej działalności.

W lokalu można spokojnie zorganizować 4 gabinety / pokoje – zgodnie z księgą wieczystą.

Standard wykończenia jest bardzo dobry, na podłogach płytki ceramiczne, na ścianach farby akrylowe oraz płytki ceramiczne, okna PCV, drzwi płycinowe, wejściowe antywłamaniowe, na korytarzu dodatkowo zamontowana jest żaluzja (automatyczna sterowana pilotem) w miejsce drzwi. Do lokalu wchodzi się przez pomieszczenie wynajmowane od wspólnoty. Pomieszczenie wynajmowane od wspólnoty ma 20 m2 i tam znajduje się recepcja lokalu. Stawka miesięcznego najmu tego pomieszczenia jest bardzo preferencyjna i wynosi 300 PLN (cesja na nowego właściciela). Lokal wyposażony jest w sieć elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, intranet, alarmową.

Lokal nie wymaga żadnego wkładu finansowego i jest gotowy do prowadzenia tam działalności od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Handlowo/Usługowe, Biurowe
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Tramwaj

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress