Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
15,40 m2
Cena
847 PLN
Cena za m2
55 PLN
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Numer oferty
2553/3098/OLW

Opis nieruchomości

Więcej informacji pod tel. 884 884 182

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15,4 m2- - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum) .
Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej.
Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 55 zł /m2 netto + 15 zł /m2 eksploatacja .
Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej, zużycia wody, odprowadzenia ścieków, utrzymania porządku ciągów komunikacyjnych i terenu w otoczeniu budynku, oświetlenia korytarzy i klatek schodowych, wentylacji, klimatyzacji całodobowej pracy recepcji, podatków i opłat za wieczyste użytkowanie jak również koszty administracyjne.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Tramwaj, Autobus, Metro, Kolej

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress