Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
15 m2
Cena
1 200 PLN
Cena za m2
80 PLN
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Numer oferty
2558/3098/OLW

Opis nieruchomości

Biuro o powierzchni 15m kw. w kamienicy w samym centrum Warszawy.

Dostępne 24/7.

Cena obejmuje:
- wszystkie opłaty eksploatacyjne
- zużycie energii
- zużycie wody
- ogrzewanie
- ochronę całodobową
- super szybki internet LTE.
- meble biurowe - biurko, krzesła.

Budynek znajduje się 100m od stacji metra Nowy Świat, 100m od nowego klubu fitness McFit, 100 od skrzyżowania Świętokrzyska z Nowym Światem. Do Wisłostrady 1000 m, do Uniwersytetu Warszawskiego 300m, do punktu Poczty Polskiej 100m.


Kaucja jednomiesięczna, umowa na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress