Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
35,66 m2
Cena
2 139,60 PLN
Cena za m2
60 PLN
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
3111/3098/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia biuro 2 pokojowe 35 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnie biur od 26 do 40000 m.kw.m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana.
Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w windę. Na parterze znajduje się recepcja z ochroną 24/7. Bardzo dobra komunikacja. Za chwilę metro. Bardzo dobra komunikacja publiczna. Do biura przynależą miejsca postojowe w cenie 200 zł brutto. Cena wynajmu 60 zł za m.kw. netto (faktura VAT) + opłaty eksploatacyjne 10 zł/m2.

Więcej informacji pod tel. 884 884 182

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress