Warszawa

Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
78 m2
Cena
3 800 PLN
Cena za m2
48,72 PLN
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rok budowy
1950
Liczba balkonów
1
Numer oferty
5656/3098/OMW

Opis nieruchomości

Lokal położony na II piętrze zabytkowej kamienicy, przy ulicy Nowogrodzkiej (róg ul. Pankiewicza), znajdującej się niedaleko Dworca Centralnego. Powierzchnia lokalu wynosi 78 m2.
Składają się na nią 3 duże pokoje w amfiladzie, kuchnia umeblowana która moze stanowić dodatkowy pokój, łazienka, toaleta i garderoba.

Mieszkanie jest bardzo ciche i słoneczne z niedużym balkonem, posiada charakterystyczne dla przedwojennego budownictwa wysokie na 3.8 m kondygnacje i zabytkową podłogę po remoncie.
Obecnie mieszkanie jest bez mebli, moze byc umeblowane.

Cena 3 800 zl plus oplaty licznikowe.
Ogrzewanie miejskie pokrywa właściciel mieszkania.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
Email:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress