Nasz Zespół

Sylwia Grubska-Kwaczek

Stanowisko:
Prezes Zarządu
Mobile:
22 629-27-27
Email:
s.grubska@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Grzegorz Kwaczek

Stanowisko:
Współwłaściciel Spółki, Prokurent
Mobile:
22 629-27-27
Email:
g.kwaczek@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Rafał Kwaczek

Stanowisko:
Współwłaściciel Spółki, Prokurent
Mobile:
22 629-27-27
Email:
r.kwaczek@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Dariusz Grądzki

Stanowisko:
Kierownik Grupy - Dział Sprzedaży i Najmów
Mobile:
884-884-185
Telefon:
22 629-80-80
Email:
d.gradzki@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Dorota Orłoś

Stanowisko:
Kierownik Grupy - Dział Sprzedaży i Najmów
Mobile:
884-884-153
Telefon:
22 629-80-80
Email:
d.orlos@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Maria Lenda

Mobile:
884-884-158
Telefon:
22 629-80-80
Email:
m.lenda@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Paweł Jaruzelski

Mobile:
884-884-179
Telefon:
22 629-80-80
Email:
p.jaruzelski@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Martyna Donakiewicz

Mobile:
884-884-167
Telefon:
22 629-80-80
Email:
m.donakiewicz@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Mirosław Stańczak

Mobile:
884-884-182
Telefon:
22 629-80-80
Email:
m.stanczak@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Natan Sokulski

Mobile:
884-884-159
Telefon:
22 629-80-80
Email:
n.sokulski@4sciany.waw.pl

Profil agenta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress