Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

 
Cena
12 900 PLN
Powierzchnia
430 m2
Liczba pokoi
7

Reprezentacyjny dom zachwyca przestronnymi pomieszczeniami i wysokogatunkowymi materiałami. Ogromne wrażenie wywiera duży hall, okazałe marmurowe schody z kutymi balustradami.
W garażu pełna automatyka drzwiowa i garażowa. Dwa systemy ochrony: zewnętrzny i wewnętrzny. Jedna linia telefoniczna z możliwością rozbudowy.
Wysoki standard | Liczne możliwości aranżacji | Cicha i zielona okolica | Świetny punkt komunikacyjny
Budynek z przeznaczeniem na cele mieszkalne, biurowe, szkolenia.
Idealny na gabinet lekarski, klinikę medycyny estetycznej etc.
Okolica: park, apteka, tramwaj, kolej podmiejska

LOKALIZACJA:
Spokojna, cicha okolica i sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej sprawiają, że będzie to idealna propozycja dla tych, którzy szukają kameralnej lokalizacji w niedalekim sąsiedztwie od terenów rekreacyjnych, z doskonałą komunikacją.
Lokalizacja nieopodal stacji kolejki podmiejskiej Warszawa Rakowiec i licznych przystanków tramwajowych oraz autobusowych jest gwarantem dogodnego dojazdu do Centrum miasta (15 min.) i sąsiednich dzielnic.

PODPIWNICZENIE: Przestrzeń przystosowana do prowadzenia działalności takich jak: cele wystawiennicze, szkoleniowe, komercyjne (ok. 70 m2
o wysokości 2,8 m), trzy pomieszczenia gospodarcze.
PARTER: Pomieszczenie reprezentacyjne (salon) - 60m2, jadalnia 15 m2, oddzielna wyposażona kuchnia 18 m2 , hol, łazienka, taras, garaż.
PIERWSZE PIĘTRO: Trzy osobne pokoje z przesuwanymi szafami w zabudowie (30 m2, 20 m2, 18 m2), Luksusowa łazienka wykończona
marmurowymi płytami, hol oraz balkon.
DRUGIE PIĘTRO: Studio o powierzchni 50 m2 złożone z dwóch pomieszczeń i łazienki.

Cena najmu : 12.900 zł + VAT + media
Dom dostępny od czerwca 2023

Serdecznie zapraszam na prezentacje!

Informacje dodatkowe :
okna: drewniane
system alarmowy z monitoringiem
drzwi / okna antywłamaniowe
teren zamknięty, domofon / wideofon
ogrodzenie murowane, metalowe
ogrzewanie gazowe
telewizja kablowa

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Kolejka podmiejska

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej