Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
95 m2
Cena
5 000 PLN
Cena za m2
52,63 PLN
Powierzchnia działki
100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rok budowy
2017
Typ domu
Bliźniak
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Numer oferty
521/3098/ODW

Opis nieruchomości

Dom do wynajęcia na cichym zamkniętym osiedlu kilku domów jednorodzinnych na Małych Siekierkach, nowy , umeblowany, z tarasem, ogrodem i 2 miejscami parkingowymi przed domem.

Do wynajęcia na rok lub dłużej.

Na parterze znajduje sie pokój 9m2 z dużymi oknami, łazienka oraz kuchnia z salonem i tarasem.
Na piętrze są dwa pokoje 10m2 i 15m2 oraz łazienka z wyjściem na duży balkon.
Osiedle jest zamieszkane przez rodziny z dziećmi (od 2-11 lat).
Wynajmowany dom jest częścią domu jednorodzinnego dwulokalowego, który jest położony jako pierwszy od ulicy na osiedlu.

Bliskie położenie centrum i dobry dojazd do Trasy Siekierkowskiej i Wisłostrady to atuty tej lokalizacji, od listopada szybki dojazd nowo otwartą Czerniakowską Bis, najbliższy transport publiczny z ul. Figowej (5min od domu) autobus 167 i 108, nowe połączenie od list..
Okolica Siekierek jest spokojna i cicha, w klimacie rodzinnym, na etapie rozbudowy, są liczne małe lokale usługowe i sklepy, w pobliżu 3 przedszkola, 3 szkoły podstawowe.

W ofercie mamy również lokal usługowy na cichą działalność/biuro 40m2, 2 pokoje i łazienka spełniające warunki dla usług, z osobnym wejściem od głównej ulicy i dużymi oknami.

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
884-884-153
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej