Malcanów

Wyślij znajomemu

 
Cena
300 000 PLN
Powierzchnia
1 478 m2

Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (Uchwała nr 113.XL.2021 Rady Gminy Wiązowna z dnia 28 września 2021 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Dziechciniec – Malcanów”).

Malcanów to idealne miejsce do zamieszkania z dala od zgiełku miasta z szybkim dojazdem do Warszawy nową trasą ekspresową S17 lub komunikacją miejską - w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać bezpośrednio do Ronda Wiatraczna. W najbliższym sąsiedztwie działki znajduje się pełna infrastruktura miejska - nowa szkoła podstawowa, przedszkola, ośrodki zdrowia, punkty usługowo-handlowe. W pobliskiej Góraszce znajduje się Centrum Handlowe i Rodzinny Park Rozrywki Majaland. W okolicy – lasy, obszary Natura 2000, Rezerwat Rzeki Świder, Mazowiecki Park Krajobrazowy.

Działka usytuowana jest wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, dojazd utwardzoną drogą gminną, działka nieogrodzona, teren płaski.
Media w ulicy: woda, prąd

Powierzchnia 1478m2
Wymiary 48x31m
KONTAKT
884 884 158

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej