Sekłak

Wyślij znajomemu

 
Cena
190 000 PLN
Powierzchnia
1 700 m2

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 1700 m² nad rzeką Liwiec – Sekłak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 1700 m², położonej w malowniczej miejscowości Sekłak, tuż nad rzeką Liwiec. To idealne miejsce zarówno na całoroczny dom, jak i rekreacyjny azyl z dala od miejskiego zgiełku.

Lokalizacja i otoczenie
Działka znajduje się zaledwie 200 metrów od rzeki – do wody prowadzi ogólnodostępna, wewnętrzna droga dla mieszkańców. Do dyspozycji właścicieli jest również wspólna plaża, która zapewnia komfortowy dostęp do rzeki i stanowi świetne miejsce wypoczynku.

Stan działki i uzbrojenie
Działka oczyszczona i wykarczowana – gotowa pod zabudowę

Wydane warunki zabudowy

Zgoda na przyłączenie prądu – realizacja przyłącza przewidziana na lipiec 2025

Dojazd nową, asfaltową drogą bezpośrednio do działki

Dodatkowe atuty
Położenie na terenie objętym programem Natura 2000 – gwarancja ciszy, czystego powietrza i unikalnych walorów przyrodniczych

Płaski teren, częściowo zadrzewiony – idealny dla miłośników prywatności i naturalnego cienia

Bardzo dobry dojazd:

50 minut od Warszawy

10 minut do Jadowa

Przeznaczenie
Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę domu całorocznego lub letniskowego – zarówno dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, jak i inwestorów planujących stworzenie przestrzeni do wypoczynku na wynajem.

Cena: do uzgodnienia

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej