Warszawa

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 590 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na Starym Mokotowie
Przedwojenny urok, niepowtarzalny styl, przestrzeń z duszą

Na sprzedaż oferuję niezwykłe, pełne światła i charakteru mieszkanie w jednej z najpiękniejszych i najbardziej kameralnych części Starego Mokotowa — przy urokliwej, spokojnej ulicy. To miejsce, w którym historia dawnej Warszawy harmonijnie łączy się z nowoczesnym komfortem, a unikalny styl wnętrza tworzy atmosferę, którą trudno znaleźć gdzie indziej.

Lokalizacja z duszą. To jeden z zakątków Mokotowa, gdzie przedwojenna zabudowa, willowy charakter i kojąca zieleń tworzą klimat, który od lat przyciąga miłośników Starej Warszawy. To cicha, zamknięta uliczka — schowana od miejskiego zgiełku, a jednocześnie krok od Metra Racławicka. Chodząc po okolicy, można poczuć atmosferę lat 30., która przetrwała tu w zadziwiająco autentycznej formie.

Wnętrze pełne wyjątkowych detali

Mieszkanie (wysokie na 3,1 m) zachwyca przestronnością i stylem, będąc jednocześnie przytulne i niezwykle harmonijne. Starannie zaprojektowane wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat — to mieszkanie „z duszą”, w którym każdy element ma swoje miejsce.

Najważniejsze cechy i detale wykończenia:

Piękne, drewniane sosnowe deski na podłodze — naturalne, ciepłe i nadające wnętrzu wyjątkowego charakteru. Ich autentyczna struktura dodaje przestrzeni lekkości i ponadczasowości.

Ściana z cegły pomalowanej na biało — subtelny, loftowy akcent wprowadzający wrażenie lekkości, przestrzeni i przyjemnej surowości.

Antresole z drewna i metalu w obu sypialniach — wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidne i stylowe. Pozwalają w pełni wykorzystać wysokość mieszkania, jednocześnie dodając mu charakterystycznego, niepowtarzalnego stylu.

Kominek typu „koza” w salonie — idealny na jesienne i zimowe wieczory, tworzący atmosferę prawdziwego domu.

Niezwykła przestronność i światło — dzięki ekspozycji wschód–zachód mieszkanie jest jasne o każdej porze dnia; wysokie sufity potęgują poczucie przestrzeni.

Rozkład pomieszczeń

Salon z kuchnią – ok. 40 m²
Z wyjściem na kameralny balkon i widokiem na zielone, ciche podwórko. Kuchnia wyposażona w zmywarkę, piekarnik i płytę gazową.

Łazienka – ok. 3,5 m² z wanną i pralką

Oddzielne WC – ok. 1 m²

2 sypialnie

większa: ok. 13,5 m²

mniejsza: ok. 7 m²
Obie z pięknymi, drewnianymi antresolami, które tworzą dodatkową przestrzeń i podkreślają wyjątkową architekturę wnętrza.

Hol z pojemną, industrialną szafą o metalowych drzwiach przesuwnych

Dodatkowo: balkon ok. 2 m² oraz wyremontowana, sucha piwnica (ok. 3 m²).

Stan techniczny

2015 r. – generalny remont mieszkania: nowe instalacje (elektryczna, CO, wod-kan, internetowa), tynki, gładzie, podłogi, ściany działowe, okna.

2020 r. – generalny remont kamienicy.

2025 r. – odświeżenie i modernizacja mieszkania.

Ogrzewanie: gazowe (piec kondensacyjny).

Pasywne okna zapewniające świetną izolację termiczną i akustyczną.

Okolica

Niesamowicie spokojne i przyjazne sąsiedztwo, łatwe parkowanie:

na podwórku – bezpłatnie

na ulicy – z abonamentem mieszkańca

W pobliżu kawiarnie, sklepy, szkoły, parki i komunikacja publiczna na wyciągnięcie ręki.

Opłaty

Czynsz administracyjny: 460 zł (bez zaliczek na wodę i śmieci – rozliczane według liczby mieszkańców).

  • Domofon: Tak
  • Komunikacja: Metro, Autobus

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej