ikona oprocentowanie

Zanim kupisz nieruchomość – zbadaj swoją zdolność kredytową

Biuro nieruchomości “4Ściany“ zapewnia swoim klientom profesjonalne porady dotyczące kredytów. Nasi Agenci z pewnością udzielą wszelkich informacji na temat możliwości otrzymania kredytu oraz umówią Państwa na spotkanie z doradcą kredytowym.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu.

Umówimy Cię na spotkanie z doradcą kredytowym.

Dlaczego lepiej wziąć kredyt przy udziale Doradcy Finansowego?

Lepsze warunki – Kredyt brany z pomocą pośrednika kredytowego jest często znacznie korzystniejszy finansowo, niż gdyby klient sam udał się do banku. Dlaczego? Broker już na wstępie ma wynegocjowane lepsze warunki niż klient „z ulicy”. Ponadto pośrednik finansowy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy jest w stanie podpowiedzieć inne rozwiązania i dodatkowo wynegocjować dla klienta lepsze warunki. Warto podkreślić, że korzystanie z pomocy pośrednika finansowego jest dla klienta całkowicie bezpłatne. 

Doradca otrzymuje wynagrodzenie w formie prowizji od banku za pozyskanie klienta, jeżeli dojdzie do finalizacji umowy kredytowej, dlatego potencjalny kredytobiorca nie musi obawiać się dodatkowych kosztów! 

Oszczędność czasu – Zamiast kilkunastu wizyt w wielu miejscach. Osoba ubiegająca się o kredyt ma jedną lub dwie spotkania zawsze z tą samą osobą, która będzie się opiekować całym procesem od samego początku do końca. Do obowiązków pośrednika należy także pomoc w skompletowaniu dokumentów, pilotowanie spraw klienta w banku, nadzór nad procesem analizy i przyznania kredytu, a także opieka w późniejszym czasie.

Bezstronność w doborze oferty – Kolejnym znaczącym atutem profesjonalnego pośrednika finansowego jest przedstawienie przez niego w bezstronny sposób wachlarzu produktów oraz możliwości. Pracownik pełniący funkcję pośrednika i reprezentujący firmę brokerską nie może, w przeciwieństwie do doradcy bankowego, promować jednej oferty. Priorytetem jest doprowadzenie do sytuacji, w której klient skorzysta z takiego produktu, który ze względu na jego sytuację finansową, osobistą i jego plany na przyszłość, jest dla niego najodpowiedniejszy.

Fachowe doradztwo i wiedza – Doradca zna także specyfikę każdego banku. Wie, jak długo w każdym z nich zapadają decyzje kredytowe.