Kredyty

Kredyt na kupno mieszkania

Biuro nieruchomości “4Ściany“ dysponujące rozbudowaną bazą ofert domów, działek, mieszkań oraz innych nieruchomości w Warszawie zapewnia swoim klientom profesjonalne porady dotyczące kredytów. Nasi Agenci z pewnością udzielą wszelkich informacji na temat możliwości otrzymania kredytu oraz umówią Państwa na spotkanie z doradcą kredytowym.

Zanim kupisz nieruchomość – zbadaj swoją zdolność kredytową

ile to kosztuje? – TYLKO GODZINĘ POŚWIĘCONEGO CZASU !!! 

Warto spotkać się z profesjonalistą, który pomoże Ci podjąć życiową decyzję !!!

… zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu …

lub zadzwoń pod nr /22/ 629-80-80

umówimy Cię na spotkanie z doradcą kredytowym

Dlaczego lepiej wziąć kredyt przy udziale Doradcy Finansowego?

• Kredyt brany z pomocą brokera jest często znacznie korzystniejszy finansowo, niż gdyby klient sam udał się do banku – dlaczego?: po pierwsze – broker już na wstępie ma wynegocjowane lepsze warunki niż klient „z ulicy”, a po drugie pośrednik finansowy jest w stanie podpowiedzieć inne rozwiązania i dodatkowo wynegocjować dla klienta lepsze warunki, bo ma w tym doświadczenie – a bankowi zależy na współpracy z dobrym pośrednikiem finansowym w przyszłości – więc jest bardziej skłonny do ustępstw ze swojej standardowej oferty. Klient nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych kosztów! 

• Oszczędzamy czas. Zamiast kilkunastu wizyt w wielu miejscach, mamy jedną lub dwie wizyty w jednym biurze i spotkanie zawsze z tą samą osobą, która będzie się nami opiekować od samego początku do końca. Do obowiązków pośrednika należy też pomoc w skompletowaniu dokumentów, pilotowanie naszych spraw w banku, nadzór nad procesem analizy i przyznania np. kredytu a także opieka w późniejszym czasie. 

• Kolejnym znaczącym atutem profesjonalnego pośrednika finansowego jest przedstawienie przez niego w bezstronny sposób wachlarzu produktów oraz możliwości. Pracownik pełniący funkcję pośrednika i reprezentujący firmę brokerską nie może, w przeciwieństwie do doradcy bankowego, promować jednej oferty. Priorytetem jest doprowadzenie do sytuacji, w której klient skorzysta z takiego produktu, który ze względu na jego sytuację finansową, osobistą, jego plany na przyszłość i aktualne możliwości tak klienta jak i banków, jest dla niego najodpowiedniejszy.

• Doradca zna także specyfikę każdego banku – wie, jak długo w każdym załatwia się decyzję kredytową, jak długie jest generowanie umowy, jak podchodzi się do dokumentów – czyli wie to, czego nigdy klient nie dowie się od pracownika danego banku, szczególnie wtedy, gdy nie jest to akurat atutem tej instytucji.

Wyślij znajomemu