Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
16 584,96 PLN
Powierzchnia
240 m2
Liczba pokoi
9
Piętro
3

Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).
Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 16 Euro /m2 netto + 29 zł /m2 eksploatacja . Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej, zużycia wody, odprowadzenia ścieków, utrzymania porządku ciągów komunikacyjnych i terenu w otoczeniu budynku, oświetlenia korytarzy i klatek schodowych, wentylacji, klimatyzacji całodobowej pracy recepcji, podatków i opłat za wieczyste użytkowanie jak również koszty administracyjne.

WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.1. Infrastruktura parkingowa
Wskaźnik miejsc miejsca parkingowe na parkingu podziemnym: 1 miejsce na 60 m2 powierzchni, Przy najmie piętra o powierzchni 1600 m2 dostępnych 25 lub więcej miejsc parkingowych. Wjazd do garażu podziemnego ma ograniczenie wysokości do 2,10 m .

Istnieją miejsca do przywiązania roweru.
2. Dozwolone logo i inne znaki
Prawo do zamieszczenia urzędowych tablic informacyjnych, pozostawienia logo oraz innych znaków na fasadzie oraz wewnątrz budynku bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

3. Godziny otwarcia

Budynek otwarty w godz. 7.00-20.00, o godz. 20.00 budynek zamykany, ale całodobowo dostępny dla osób posiadających karty wejścia Ochrona całodobowa, recepcja czynna w godz. 8-17.

4. Zasilanie elektryczne

Budynek zasilany z dwóch niezależnych, gwarantujących 100% zasilenia źródeł energetycznych., plus własna stacja UPS.

5. Wymagania ogólne z zakresu IT

Budynek zapewnia możliwość wydzielenia serwerowni, na każdym piętrze (2 serwerownie na piętrze) w pomieszczeniu objętym kontrolą dostępu, w którym jest zainstalowana klimatyzacja precyzyjna przeznaczona dla pomieszczeń z urządzeniami teleinformatycznymi.
Podłoga podniesiona techniczna z odpornością na wgniecenie, wzmocniona, mogąca utrzymać szafy Rack o maks. obciążeniu szafy 250 kg.

6. Dostępność budynku dla osób ze szczególnymi potrzebami
Budynek dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

7. System klimatyzacji, wentylacji,

Nowoczesna centrala, 100% wymiany powietrza (do 10 wymian /h), ogrzewanie powierzchni biurowej, klimatyzacja w obrębie całej powierzchni biurowej – stała temperatura z poziomu BMS oraz indywidualne sterowanie w pomieszczeniu biurowym.

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Tramwaj, Kolej, Kolejka podmiejska

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej