Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 137,20 PLN
Powierzchnia
32,88 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32,88 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).
IV PIĘTRO - winda.


Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł /m2 netto + 23 zł /m2 eksploatacja . Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej, zużycia wody, odprowadzenia ścieków, utrzymania porządku ciągów komunikacyjnych i terenu w otoczeniu budynku, oświetlenia korytarzy i klatek schodowych, wentylacji, klimatyzacji całodobowej pracy recepcji, podatków i opłat za wieczyste użytkowanie jak również koszty administracyjne.

WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Kolej, Kolejka podmiejska, Metro

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej