Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
9 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
Parter

Lokal usługowy o powierzchni 90 m2 zlokalizowany na parterze, z panoramiczną, przeszkloną witryną od frontu budynku. Rozkład wnętrza open space z możliwością własnej aranżacji, wydzielone miejsce na toaletę.
Idealne miejsce dla osób poszukujących lokalu na prowadzenie swojej działalności gastronomicznej, kosmetycznej, medycznej, usługowej, handlowej czy biurowej.
lokal usługowy w nowej, atrakcyjnej inwestycji Wola Skwer. 6-piętrowy budynek oddany do użytku w I kwartale 2021 roku, składający się z 172 mieszkań oraz 11 lokali usługowych.
Możliwość wynajęcia dodatkowo lokalu/lokali sąsiadujących - o powierzchni od 40 m2 do107m2 ( niektóre lokale z ogródkami)
Dodatkowo do wynajęcia miejsca postojowe na parkingu podziemnym w cenie 400zł netto miesięcznie.

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej