Baszkówka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia działki
1 326 m2
Cena
173 000 PLN
Cena za m2
130 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
5418/3098/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1326 m2.
Miejska woda i kanalizacja w ulicy, prąd.
Działka znajduje się w kompleks 19 działek (łącznie 26 000m2) o zróżnicowanej wielkości ( od 1100m2 do 3000m2).
Działki podzielone nieutwardzonymi drogami gminnymi, położone w rozwidleniu dwóch dróg asfaltowych, zapewniających bezpośredni dobry dojazd do kompleksu.

Przeznaczenie terenu - POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNA i częściowo USŁUGI LEKKIE zgodnie z obowiązującym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Teren położony w pobliżu (700 m) Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i około 2 km od Trasy PUŁAWSKA - BIS.

Okolica spokojna z rozwiniętą podstawową infrastrukturą - szkoła z halą sportową, przedszkole, przychodnia, MZA podmiejska linia autobusowa z bezpośredni połączeniem z Piasecznem i Warszawą. Odległość do Piaseczna 9 km, odległość do Warszawy 26 km.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress