Mieszkania i domy na sprzedaż Białołęka

Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Ursynów

Mieszkania i domy na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy

Warszawska dzielnica Białołęka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów – osób poszukujących mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Jako profesjonalne biuro nieruchomości 4Ściany oferujemy swoim Klientom fachową i kompleksową pomoc w znalezieniu oraz zakupie wymarzonej nieruchomości. W ofercie posiadamy liczne mieszkania na sprzedaż – w różnych punktach Białołęki. Oferowane nieruchomości odznaczają się dogodną lokalizacją, świetnym skomunikowaniem ze ścisłym centrum Warszawy oraz dostępem do bardzo dobrze rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, usług opiekuńczo-edukacyjnych i jednostek ochrony zdrowia.

Mieszkania na sprzedaż: Czy lokalizacja Białołęka – Tarchomin spełni Twoje oczekiwania?

Tereny Tarchomina przyłączono do Warszawy w 1951 roku. W 1979 roku rozpoczęto budowę osiedla mieszkaniowego Tarchomin, według projektu Jerzego Androsiuka. Od tego czasu osiedle Tarchomin stale się rozwija, coraz lepiej dopowiadając na zmieniające się potrzeby i oczekiwania kolejnych pokoleń mieszkańców Stolicy.

W 2012 roku otwarto most Marii Skłodowskiej-Curie, który ułatwił komunikację z lewobrzeżną częścią miasta sprawiając, że mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w obrębie osiedla stały się jeszcze bardziej pożądane przez osoby planujące zakup nieruchomości na Białołęce. Obecnie mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji są wybierane zarówno jako mieszkania docelowe, jak i mieszkania inwestycyjne. W konsekwencji obok szerokiego wachlarza mieszkań i domów na sprzedaż, nasza agencja może zaoferować Państwu również liczne nieruchomości na wynajem w niezmiennie atrakcyjnych cenach najmu.

We wrześniu 2017 roku na Tarchominie otwarto wielkopowierzchniowe centrum handlowe Galeria Północna, które znacząco podniosło atrakcyjność osiedla, które może się poszczycić bardzo dobrze rozbudowanym zapleczem handlowym i usługowym, a także rozrywkowym.

Białołęka: Mieszkanie na sprzedaż jako adres docelowy czy lokal inwestycyjny?

Mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Białołęce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem osób młodych, którym zależy na jakości życia, ale w rozsądnej cenie. To, czym Białołęka wyróżnia się na tle pozostałych części miasta, to przede wszystkim atrakcyjne ceny nieruchomości mieszkalnych. Dotyczy to zarówno mieszkań, jak i domów w różnej zabudowie, tak rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest relatywnie ciche i spokojne sąsiedztwo oraz zielona okolica, która łączy w sobie zalety posiadania domu na wsi z mieszkaniem w dużej aglomeracji miejskiej. Wybierając Białołękę nie trzeba rezygnować z żadnych udogodnień, ani atrakcji oferowanych przez życie w mieście. Ma na to wpływ pełen dostęp do szerokiej oferty edukacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej, z której słynie Warszawa oraz praktycznie nieograniczonych możliwości rozwoju kariery zawodowej, podczas gdy cena wymarzonego „eM” jest porównywalna lub niewiele wyższa od ceny mieszkań zlokalizowanych na przedmieściach. To niewątpliwie duży atut i argument wart rozważenia.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania na Białołęce zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości, do kontaktu. Proponujemy mieszkania oraz szereg innych nieruchomości o charakterze mieszkalnym, w tym segmenty, domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej z rynku wtórnego i pierwotnego. Dostępne są lokale o zróżnicowanym metrażu i standardzie, mieszkania w nowo powstających osiedlach, jak również lokale mieszkalne w najbardziej pożądanych punktach dzielnicy.

Mieszkania z parkingiem podziemnym

Z problemem dostępności miejsc parkingowych mierzą się wszystkie duże miasta w Polsce. Nie inaczej jest w Warszawie. Pełne aut jest nie tylko śródmieście stolicy, ale również część osiedli mieszkaniowych. W naszej ofercie znajdą jednak Państwo mieszkania z dostępem do własnego miejsca postojowego na terenie parkingu podziemnego. Dzięki temu znalezienie wolnego skrawka terenu, na którym istnieje możliwość pozostawienia auta, nie będzie żadnym kłopotem. Parkingi podziemne poprawiają również bezpieczeństwo samochodu. Na teren placu postojowego mają bowiem dostęp wyłącznie mieszkańcy budynku. Garaż podziemny to również duży komfort. Zimą szyby pojazdu nie są bowiem pokryte szronem, a latem wnętrze samochodu nie jest nagrzane przez słońce. Dzięki temu, niezależnie od pory roku czy dnia, natychmiast możecie udać się w podróż w komfortowych warunkach.