Nowy Prażmów

Wyślij znajomemu

 
Cena
359 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Do sprzedania działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Nowy Prażmów, powiat piaseczyński. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 30 na 102 m. Dojazd do działki drogą asfaltową i 160 m drogą utwardzoną (w przyszłości będzie też dojazd z drugiej strony - od północy). Media - prąd i woda w drodze w odległości 70-100 m. Teren posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - teren o podstawowym przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej + zabudowa usługowa (MNU).
Działka położona w okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego - do lasu 150 m. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych.
W niedalekiej okolicy sklep spożywczy, przedszkole.
Dogodne połączenia komunikacyjne - prywatny bus i pekaes (do przystanku 800 m), nowo wybudowana droga dojazdowa. Cicha i spokojna okolica.
Około 30 km do centrum Warszawy.

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Las, Przedszkole, Szkoła

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej