Koczargi Stare

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
400 000 PLN
Cena za m2
399,60 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
6379/3098/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Koczargi Stare o powierzchni 1000m w gminie Stare Babice, powiat Warszawski Zachodni. Wymiary: 22x61x31x37.

Działka w pierwszej linii zabudowy nowo powstających domów jednorodzinnych. Jest narożna, jest możliwość wyboru strony wjazdu (od głównej lub od wewnętrznej drogi wzdłuż linii zabudowy, która też już jest utwardzona).

Wszystkie media w drodze: woda/kanalizacja/prąd/gaz/telefon/światłowód

Piękna okolica, pełna zieleni obok parku Kampinoskiego. W pobliżu sklepy, szkoła, przystanek i inne. Do Warszawy tylko ok. 9km/10 min (do okolic linii metra Lazurowa).

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Kościół, Plac zabaw
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress