Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia działki
7 228 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
2 100 000 PLN
Cena za m2
290,54 PLN
Przeznaczenie działki
Inna
Numer oferty
6801/3098/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7228m2 z bardzo dużym potencjałem. Działka położona jest wśród zabudowy rezydencjonalnej w Powsinie. W ofercie prezentujemy pomysł na projekt ekskluzywnego SPA. Jest to jedna z możliwości, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod działalność sportowo-rekreacyjną.
Teren oznaczony jako ZUP/US tereny zieleni urządzonej i rekreacji - z dopuszczalną zabudową małych obiektów rekreacyjnych o kubaturze nie większej niż 1500 m2. Zakaz zabudowy mieszkaniowej, usługowej, obiektów produkcyjnych.

Bardzo dobry dojazd drogą dwupasmową zarówno od strony Wilanowa, jak i Konstancin - Jeziorna.

Wszystkie media dostępne w ulicy.

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress