Kredyty

Kredyt na kupno mieszkania

Biuro nieruchomości “4Ściany“ dysponujące rozbudowaną bazą ofert domów, działek, mieszkań oraz innych nieruchomości w Warszawie zapewnia swoim klientom profesjonalne porady dotyczące kredytów. Nasi Agenci z pewnością udzielą wszelkich informacji na temat możliwości otrzymania kredytu oraz umówią Państwa na spotkanie z doradcą kredytowym.

Zanim kupisz nieruchomość – zbadaj swoją zdolność kredytową

ile to kosztuje? – TYLKO GODZINĘ POŚWIĘCONEGO CZASU !!! 

Warto spotkać się z profesjonalistą, który pomoże Ci podjąć życiową decyzję !!!

… zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu …

lub zadzwoń pod nr /22/ 629-80-80

umówimy Cię na spotkanie z doradcą kredytowym

Dlaczego lepiej wziąć kredyt przy udziale Doradcy Finansowego?

• Kredyt brany z pomocą brokera jest często znacznie korzystniejszy finansowo, niż gdyby klient sam udał się do banku – dlaczego?: po pierwsze – broker już na wstępie ma wynegocjowane lepsze warunki niż klient "z ulicy", a po drugie pośrednik finansowy jest w stanie podpowiedzieć inne rozwiązania i dodatkowo wynegocjować dla klienta lepsze warunki, bo ma w tym doświadczenie – a bankowi zależy na współpracy z dobrym pośrednikiem finansowym w przyszłości – więc jest bardziej skłonny do ustępstw ze swojej standardowej oferty. Klient nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych kosztów! 

• Oszczędzamy czas. Zamiast kilkunastu wizyt w wielu miejscach, mamy jedną lub dwie wizyty w jednym biurze i spotkanie zawsze z tą samą osobą, która będzie się nami opiekować od samego początku do końca. Do obowiązków pośrednika należy też pomoc w skompletowaniu dokumentów, pilotowanie naszych spraw w banku, nadzór nad procesem analizy i przyznania np. kredytu a także opieka w późniejszym czasie. 

• Kolejnym znaczącym atutem profesjonalnego pośrednika finansowego jest przedstawienie przez niego w bezstronny sposób wachlarzu produktów oraz możliwości. Pracownik pełniący funkcję pośrednika i reprezentujący firmę brokerską nie może, w przeciwieństwie do doradcy bankowego, promować jednej oferty. Priorytetem jest doprowadzenie do sytuacji, w której klient skorzysta z takiego produktu, który ze względu na jego sytuację finansową, osobistą, jego plany na przyszłość i aktualne możliwości tak klienta jak i banków, jest dla niego najodpowiedniejszy. 

• Doradca zna także specyfikę każdego banku – wie, jak długo w każdym załatwia się decyzję kredytową, jak długie jest generowanie umowy, jak podchodzi się do dokumentów – czyli wie to, czego nigdy klient nie dowie się od pracownika danego banku, szczególnie wtedy, gdy nie jest to akurat atutem tej instytucji.

Wyślij znajomemu


 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress