Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
255 m2
Cena
2 400 000 PLN
Cena za m2
9 411,76 PLN
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Piętro
0
Liczba pięter
7
Numer oferty
1003/3098/OLS

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy na parterze o powierzchni 254,9 m2 Lokalizacja -Mokotów - bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Warszawskiego -. Lokal położony przy ciągu pieszym uczęszczanym, tuż obok przystanku autobusowego. Duże szklane witryny. Lokal bardzo dobrze doświetlony. Wnętrze lokalu dysponuje ogromnym potencjałem aranżacyjnym -open space i posiada wiele dużych okien - można je urządzić zarówno jako rozległą przestrzeń, jak i podzielić na wiele mniejszych pomieszczeń. Lokal jest wyposażony w komin wentylacyjny o bardzo dużej przepustowości. Lokal posiada bezpośredni dostęp do przynależnego do całego budynku placu zabaw, a także wyłączny dostęp do prywatnego ogródka. Istnieje również możliwość ustawienia wielkogabarytowych urządzeń technicznych w podziemiach bezpośrednio pod lokalem.
Lokal idealny na PRZREDSZKOLE , placówkę medyczną, salon wystawienniczy, punkt obsługi klienta, bank, siedzibę firmy, sklep, gastronomię lub inną działalność.

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Idealny
  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Gastronomiczne, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress