Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
37 m2
Cena
599 000 PLN
Cena za m2
16 189,19 PLN
Liczba pokoi
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1950
Numer oferty
981/3098/OLS

Opis nieruchomości

Mieszkanie w kamienicy na tyłach Nowego Światu i ul. Chmielnej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym z 1950 roku.

Mieszkanie po remoncie, na podłogach gres, drzwi metalowe antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe. W lokalu znajduje się recepcja i pomieszczenie ok. 33 m2. Pierwotnie były 2 pomieszczenia, można wrócić do stanu poprzedniego. Można także podłączyć kuchnię.
Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej ze względu na dużą ilość osób przemieszczających się z ul.Chmielnej i ul.Nowy Świat. W pobliżu liczne miejsca do parkowania. Czynsz 360zł. Wspaniałe miejsce i tanie w utrzymaniu.
Do lokalu należy piwnica o pow. 6 m2.
Zadbane otoczenie, nowa elewacja kamienicy. Klatki czyste po remoncie.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress