Warszawa

Ochota

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
90 m2
Cena
649 000 PLN
Cena za m2
7 211,11 PLN
Liczba pokoi
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1930
Numer oferty
983/3098/OLS

Opis nieruchomości

Kameralne biuro w przedwojennej kamienicy, położone w bardzo dobrej lokalizacji, na cichej starej Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego.
Mieszkanie o powierzchni 90,30m2 zostało przekształcone w apartament biurowy znajdujący się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy.

ROZKŁAD:
Lokal składa się:
- z pokoju konferencyjnego 20 m2,
- 2 pokoi biurowych po 15m2 każdy,
- gabinetu 20m2, sekretariatu i serwerowni - łącznie 16m2,
- łazienki 4m2,
- piwnicy 6m2.

STANDARD:
- Od strony płd. -zach. znajduje się pokój konferencyjny oraz dwa pokoje biurowe z widokiem na park usytuowany wzdłuż ul. Opaczewskiej.
- Od strony płn. znajduje się gabinet z czynnym stylowym kominkiem, sekretariat - otwarte pomieszczenie socjalne, łazienka i serwerownia z widokiem na zielone podwórko.
- Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, telefoniczną oraz komputerową sieć kablową rozprowadzoną w ścianach i podwieszanych sufitach.
- Zainstalowany system alarmowy z radiowym powiadamianiem.
- Biuro posiada własne ogrzewanie gazowe, istnieje także możliwość przełączenia na ogrzewanie miejskie (zamontowane są niezbędne instalacje).

Wysokość miesięcznego czynszu wynosi jedynie 470 zł!
Cena lokalu zawiera zabudowę stałą (meble kuchenne, szafy wnękowe), natomiast nie zawiera mebli ruchomych, które pozostają do ewentualnej wyceny.

KOMUNIKACJA; LOKALIZACJA:
Komunikacyjnie: 5 min. do ścisłego Śródmieścia, 10 min. do obwodnicy Warszawy i trasy A2, bezproblemowe parkowanie od strony ulicy oraz podwórka, zieleń po obu stronach budynku, 300 m do Parku Szczęśliwickiego.

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Dobry
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 Ściany Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-647) przy Pl. Konstytucji 3 lok.41. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U. 2016r. poz 922 z późn. zm.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress