Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
22,60 m2
Cena
1 240 PLN
Cena za m2
54,87 PLN
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
3306/3098/OLW

Opis nieruchomości

Lokal biurowy 2 - pokojowy w centrum Warszawy.


Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windę , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 55 zł /m2 netto + 23 zł /m2 eksploatacja . Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej, zużycia wody, odprowadzenia ścieków, utrzymania porządku ciągów komunikacyjnych i terenu w otoczeniu budynku, oświetlenia korytarzy i klatek schodowych, wentylacji, klimatyzacji całodobowej pracy recepcji, podatków i opłat za wieczyste użytkowanie jak również koszty administracyjne.

Idealna komunikacja: Metro, tramwaj, PKP , MZA.

WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Przeznaczenie dodatkowe (lokal): Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
  • Stan budynku: Dobry
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Metro, Tramwaj, Autobus, Kolej

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
22 629 80 80
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej


     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress