Mieszkania na sprzedaż Białołęka

Białołęka: Mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych cenach i lokalizacjach

Tarchomin oraz pozostałe osiedla mieszkaniowe na terenie warszawskiej dzielnicy Białołęka cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów – osób poszukujących mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Jako profesjonalne biuro nieruchomości 4Ściany oferujemy swoim Klientom fachową i kompleksową pomoc w znalezieniu oraz zakupie wymarzonej nieruchomości. W ofercie posiadamy liczne mieszkania na sprzedaż – tak na osiedlu Tarchomin, jak i w innych punktach Białołęki. Oferowane nieruchomości odznaczają się dogodną lokalizacją, świetnym skomunikowaniem ze ścisłym centrum Warszawy oraz dostępem do bardzo dobrze rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, usług opiekuńczo-edukacyjnych i jednostek ochrony zdrowia.

Mieszkania na sprzedaż: Czy lokalizacja Białołęka – Tarchomin spełni Twoje oczekiwania?

Tereny Tarchomina przyłączono do Warszawy w 1951 roku. W 1979 roku rozpoczęto budowę osiedla mieszkaniowego Tarchomin, według projektu Jerzego Androsiuka. Od tego czasu osiedle Tarchomin stale się rozwija, coraz lepiej dopowiadając na zmieniające się potrzeby i oczekiwania kolejnych pokoleń mieszkańców Stolicy.

W 2012 roku otwarto most Marii Skłodowskiej-Curie, który ułatwił komunikację z lewobrzeżną częścią miasta sprawiając, że mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w obrębie osiedla stały się jeszcze bardziej pożądane przez osoby planujące zakup nieruchomości na Białołęce. Obecnie mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji są wybierane zarówno jako mieszkania docelowe, jak i mieszkania inwestycyjne. W konsekwencji obok szerokiego wachlarza mieszkań na sprzedaż, nasza agencja może zaoferować Państwu również liczne nieruchomości na wynajem w niezmiennie atrakcyjnych cenach najmu.

We wrześniu 2017 roku na Tarchominie otwarto wielkopowierzchniowe centrum handlowe Galeria Północna, które znacząco podniosło atrakcyjność osiedla, które może się poszczycić bardzo dobrze rozbudowanym zapleczem handlowym i usługowym, a także rozrywkowym.

Białołęka: Mieszkanie na sprzedaż jako adres docelowy czy lokal inwestycyjny?

Mieszkania na sprzedaż na Białołęce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem osób młodych, którym zależy na jakości życia, ale w rozsądnej cenie. To, czym Białołęka wyróżnia się na tle pozostałych części miasta to przede wszystkim atrakcyjne ceny nieruchomości mieszkalnych, co dotyczy zarówno mieszkań, jak i domów w różnej zabudowie, tak rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest relatywnie ciche i spokojne sąsiedztwo oraz zielona okolica, która łączy w sobie zalety posiadania domu na wsi z mieszkaniem w dużej aglomeracji miejskiej. Wybierając Białołękę nie musimy rezygnować z żadnych udogodnień oferowanych przez życie w mieście, ani atrakcji. Mamy pełen dostęp do szerokiej oferty edukacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej, z jakiej słynie Warszawa oraz praktycznie niegraniczonych możliwości rozwoju kariery zawodowej, podczas gdy cena naszego wymarzonego „eM” jest porównywalna lub niewiele wyższa od ceny mieszkań zlokalizowanych na przedmieściach. To niewątpliwie duży atut i argument wart rozważenia.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania na Białołęce zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Oferujemy mieszkania oraz szereg innych nieruchomości o charakterze mieszkalnym, w tym segmenty, domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej z rynku wtórnego i pierwotnego. Znajdziecie tu Państwo lokale o zróżnicowanym metrażu i standardzie, mieszkania dostępne w ramach nowopowstających osiedli, jak również lokale mieszkalne w najbardziej pożądanych punktach dzielnicy.

Wyślij znajomemu