ikona walizka

Praca w biurze nieruchomości 4Ściany

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w zawodzie Agenta-Pośrednika nieruchomości, jak i takich, którzy chcą się go nauczyć.

Nie przywiązujemy wagi do Twojego wieku.

Dla nas najważniejsza jest Twoja osobowość oraz predyspozycje zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • kompleksową obsługę klientów biura,
  • pozyskiwanie zleceń,
  • wyszukiwanie ofert nieruchomości,
  • przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,
  • prezentacje nieruchomości,
  • aktualizowanie baz danych,
  • kompletowanie dokumentacji do sprzedaży lub wynajmu.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,
  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy w tym zawodzie,
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze,
  • opracowane, sprawdzone i skuteczne standardy działań,
  • dostęp do najnowszej generacji technologii wspierających profesjonalną obsługę klienta,
  • szeroką bazę ofert,
  • komfort niezależności,
  • współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem o wysokim poziomie etyki zawodowej,
  • wsparcie i pomoc oraz zaangażowanie ze strony kierownictwa.

Interesująca praca dla kreatywnych osób, dająca możliwość atrakcyjnych zarobków. Zapewniamy niezbędne narzędzia – reszta zależy od Was.

Swoje aplikacje wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail:

g.kwaczek@4sciany.waw.pl

z dopiskiem w treści CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz.U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)  wskazanych w cv w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest 4Ściany Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000298623. Zostałem/ałam poinformowany / ana, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.