Praca

Biuro nieruchomości „4Ściany” – praca

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w zawodzie Agenta-Pośrednika nieruchomości, jak i takich, którzy chcą się go nauczyć.

Nie przywiązujemy wagi do Twojego wieku. Dla nas najważniejsza jest Twoja osobowość oraz predyspozycje zawodowe.

Zakres obowiązków Agenta-Pośrednika nieruchomości obejmuje:
– kompleksową obsługę klientów biura,
– pozyskiwanie zleceń,
– wyszukiwanie ofert nieruchomości,
– przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,
– prezentacje nieruchomości,
– aktualizowanie baz danych,
– kompletowanie dokumentacji do sprzedaży lub wynajmu.

Oferujemy:
– atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,
– bezpłatne szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy w tym zawodzie,
– odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze,
– opracowane, sprawdzone i skuteczne standardy działań,
– dostęp do najnowszej generacji technologii wspierających profesjonalną obsługę klienta,
– szeroką bazę ofert,
– komfort niezależności,
– współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem o wysokim poziomie etyki zawodowej,
– wsparcie i pomoc oraz zaangażowanie ze strony kierownictwa.

Interesująca praca dla kreatywnych osób, dająca możliwość atrakcyjnych zarobków. Zapewniamy niezbędne narzędzia – reszta zależy od Was.

Swoje aplikacje wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail:

g.kwaczek@4sciany.waw.pl

z dopiskiem w treści CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ( Dz.U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)  wskazanych w cv w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest 4Ściany Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000298623. Zostałem/ałam poinformowany / ana, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

Biuro nieruchomości “4Ściany“ od wielu lat zajmuje czołową pozycję na rynku warszawskim. Pośredniczymy przy zakupie, najmie oraz sprzedaży mieszkań, domów, działek, biur i lokali użytkowych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz owocna współpraca z partnerami pozwalają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie, zachowując wszelkie normy i standardy obsługi klienta.
Dzięki dużej znajomości rynku nieruchomości oraz rozbudowanej bazie ofert możemy zaproponować optymalne rozwiązania odpowiadające wymaganiom naszych klientów. Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestiach związanych z kredytami, ubezpieczeniami, projektami, aranżacją wnętrz, pracami wykończeniowymi i remontami nabywanych za naszym pośrednictwem nieruchomości. Posiadamy licencje Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, Rzeczoznawcy i Zarządcy Nieruchomości.

Wyślij znajomemu

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress