Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 499 000 PLN
Powierzchnia
340 m2
Liczba pokoi
6

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! SZCZEGÓŁY POD nr 507-19-10-10

Zapraszamy na prezentację bardzo atrakcyjnego domu na warszawskim Mokotowie. Dom w zabudowie szeregowej usytuowany na kameralnej, cichej i zielonej uliczce na Stegnach. Dom z ogromnym potencjałem, ma pow. całkowitą 339,6m; użytkową 245,7m. Usytuowany na kształtnej działce 254m- za domem bardzo ładny, kwadratowy ogródek o pow. ok. 100m. Na ogródek wyjście zarówno z części piwnicznej domu, jak i pięknego, przestrzennego tarasu usytuowanego bezpośrednio przy salonie. W salonie kominek. Na parterze znajduje się również kuchnia, hall i gościnna łazienka. Na piętrze łazienka i 4 sypialnie. Poddasze stanowi niezależne mieszkanie z własną kuchnią i łazienką.
Dom w bardzo dobrym stanie technicznym. Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna sprawia, że nie ma praktycznie kosztów energii elektrycznej.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja nieruchomości. Cisza i zieleń - jednocześnie bardzo blisko do sklepów, wszelkich usług, szkół, przedszkoli i terenów zielonych. Szybki i wygodny transport autobusowy do Śródmieścia , a za kilka miesięcy dodatkowo "szybki tramwaj", który będzie łączył Dolny Mokotów, Stegny, Sadybę i Wilanów ze Śródmieściem wygodnym, kilkunastominutowym przejazdem !!!
Klarowna sytuacja prawna nieruchomości.

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! SZCZEGÓŁY POD nr 507-19-10-10

  • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Kort tenisowy, Restauracja, Park, Basen, Przedszkole, Szpital, Gimnazjum, Bank, Szkoła, Fitness, Centrum handlowe, Żłobek, Plac zabaw, Apteka, Bazarek, Przychodnia lekarska, Sklep, Uczelnia, Bar, Hala sportowa, Kościół
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej