Rybie

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 970 000 PLN
Powierzchnia
355 m2
Liczba pokoi
11

UWAGA !!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!

Dom wolnostojący na działce 791m2. Idealny dla inwestora: 3 niezależne mieszkania ze wspólną klatką schodową - obecnie wynajmowane.
Na parterze 2 niezależne garaże i mieszkanie ok 70m. Na I i II piętrze mieszkania ok 103m. Razem 4 balkony + duży taras dostępny z mieszkania na I piętrze.
Budynek był bardzo gruntownie modernizowany łącznie z ociepleniem. Same mieszkania przeszły kapitalny remont ok 4 lata temu. Nowe okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, glazury, terakoty, gładzie itd.
Dom ma ogromny potencjał: jako miejsce zamieszkania dla wielopokoleniowej rodziny jak i siedzibę firmy. Działka zagospodarowana - z możliwością parkowania dodatkowych 3-4 samochodów. Jest również wygospodarowany trawnik na grilla lub miejsce zabaw dla dzieci.
Dom w otoczeniu innych domów jednorodzinnych - oddalony od ruchliwych ulic.

  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Gimnazjum, Sklep, Przychodnia lekarska, Bar, Apteka, Komenda policji, Bazarek, Szpital, Las, Park, Kościół, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy
  • Komunikacja: Autobus

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej