Zielonki-Parcela

Wyślij znajomemu

 
Cena
970 000 PLN
Powierzchnia
1 045 m2

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1045 m2 położona w ZIELONKI-PARCELA, gmina Stare Babice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 m na 42 m. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media w drodze przy działce (gaz, prąd, woda, kanalizacja). Zgodnie z PZP na działce można zaprojektować dom wolnostojący jednorodzinny (MN2).

Blisko nowoczesna szkoła w Zielonki-Parcela (400m), centrum handlowe w starych Babicach (1500m). Działka położona około 3 km od Kampinoskiego Parku Narodowego. Miejsce doskonałe do zamieszkania, zabudowa jednorodzinna. Cicha i spokojna okolica.

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Bank, Szkoła, Restauracja, Las, Przedszkole, Plac zabaw
  • Komunikacja: Autobus

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej