Ślubów

Wyślij znajomemu

 
Cena
275 000 PLN
Powierzchnia
3 043 m2

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Ślubów przy ul. Spacerowej. Działka o powierzchni 3043 m2, z możliwością podziału na 2 działki - plan podziału na zdjęciu. Wymiary działki to ok. 24x125, kształt równoległoboku.
Idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu lasów, cisza i natura, blisko rzeki Bug. Jednocześnie dobry dojazd do Warszawy trasą S8.
Dla terenu obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - działka zlokalizowana na obszarze oznaczony symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Cena do negocjacji!
Zapraszam - więcej szczegółów pod numerem 601-626-877

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej