Orzeszyn

Wyślij znajomemu

 
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
4 462 m2

Piękna działka budowlana w miejscowości Orzeszyn gm. Piaseczno - kilka kilometrów za Piasecznem na wysokości Zalesia Górnego.
Piękna i intensywnie rozbudowująca się okolica z bardzo obiecującymi perspektywami - min nowobudowana trasa S79 wkrótce bardzo usprawni szybki dojazd do Warszawy ze wszystkich miejscowości w tym rejonie - obecnie dojazd do Wa-wy ulicą Puławską lub Przyczółkową przez Konstancin-Jeziorna. Z Orzeszyna do granic Warszawy na wysokości Ursynowa jest ok 13 km.
W pobliżu piękne lasy i tereny zielone, jednocześnie pełna infrastruktura: szkoły, sklepy, transport miejski itd.
Działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych z dostępem do drogi gminnej. W drodze wszystkie media.
Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31x145m składa się z 4 wytyczonych wewnętrznie działek (załączona mapka) i ma łączną powierzchnię 4462m - Właściciele chcieliby sprzedać wszystko razem - dlatego cena nieruchomości jest tak atrakcyjna.
Czarnym prostokątem oznaczono na mapce budynek murowany z poddaszem użytkowym , o pow. użytkowej 81m2 - budynek wymaga remontu.
Wewnątrz działki znajduje się również domek drewniany rekreacyjny - również wymaga odnowienia. Dojazd do Orzeszyna drogą asfaltową - ostatnie kilkaset metrów do samej działki droga utwardzana.
W wypisie z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego tereny oznaczone symbolem 8.1N - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Klarowna sytuacja prawna nieruchomości.
OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Zapraszamy do oglądania - szczegóły pod numerem 507-19-10-10

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej