Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

 
Cena
620 000 PLN
Powierzchnia
46 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

UWAGA !!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Klucze w Agencji !!!

Zapraszamy na prezentację 2-pokojowego mieszkania na Ochocie !!! Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do własnej aranżacji i meblowania. Salon z otwartą kuchnią to łącznie ok 31m. Z salonu wyjście na balkon - ok 4m; okna na zachód. Kuchnia ma dodatkowo okno w kierunku północnym. Sypialnia kwadratowa o pow. ok 10m również z oknem na północ. Łazienka wraz z wc ok 3m z kabiną prysznicową. W przedpokoju przygotowana wnęka na dużą szafę.
Okna PCV. Drzwi antywłamaniowe. Parkiet i terakota na podłogach. W mieszkaniu wymieniono również instalację elektryczną. Gładzie na ścianach pomalowane na neutralną biel. Do mieszkania przynależy piwnica 2,2m - wpisana do KW jako łączna powierzchnia wraz z mieszkaniem: 48,2m
Budynek 1-klatkowy,, w bardzo dobrym stanie technicznym - po 6 lokali na piętrze. Mieszkańcy budynku mają możliwość parkowania samochodów w bezpośrednim sąsiedztwie ze specjalnymi identyfikatorami.
Świetna lokalizacja: transport miejski pozwala w kilkanaście minut dostać się do Śródmieścia. W bezpośrednim sąsiedztwie mnóstwo sklepów i punktów usługowych. Ponadto szkoły, przedszkola, restauracje i tereny zielone - wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.
Klarowna sytuacja prawna nieruchomości.
UWAGA !!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Klucze w Agencji !!! Szczegóły pod nr 507-19-10-10

  • Domofon: Tak

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej