Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 599 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Do sprzedania tylko w naszym biurze bardzo atrakcyjne 3 pokojowe(plus dodatkowe 9m pomieszczenie) mieszkanie z ogromnym potencjałem na warszawskim Powiślu przy ulicy Wilanowskiej.

Mieszkanie usytuowane jest na parterze zabytkowej kamienicy wybudowanej w latach 1935-1939 .

Budynek położony jest przy przepięknym Parku Rydza-Śmigłego w prestiżowej, zielonej i spokojnej okolicy.

Kamienica przeszła kapitalny remont - została ocieplona, wymieniono rury gazowe, piony wodno-kanalizacyjne oraz instalację elektryczną.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 78 m2 składa się z:
- salonu z klimatycznym i w pełni działającym kominkiem na drewno - z okien salonu roztacza się przepiękny widok na park
- dużej, oddzielnej, widnej kuchni z widokiem na zieleń parku
- dwóch sypialni z oknami na ulicę Wilanowską
- pomieszczenie służącego jako garderoba
- łazienki z toaletą
- przedpokoju

Do mieszkania przynależy bardzo duża 16m piwnica usytuowana pod kuchnią - istnieje możliwość utworzenia schodów z kuchni do piwnicy.

Mieszkanie posiada dwa wejścia - w przeszłości zostało połączone w jeden lokal lecz można przywrócić pierwotny układ i podzielić je na dwa mieszkania.

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym - na podłogach jest lakierowany parkiet dębowy, okna zostały wymienione na PCV, za ogrzewanie odpowiada gazowy piec dwu-funkcyjny oraz kominek.

Lokalizacja budynku zapewnia dostęp do w pełni rozwiniętej infrastruktury, terenów rekreacyjnych nad Wisłą, klimatycznych restauracji.

Mieszkanie idealne do prowadzenia działalności np. jako kancelaria notarialna lub adwokacka.

Status prawny mieszkania to odrębna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.

Serdecznie zapraszam na prezentację - POLECAM !!!

Więcej informacji pod numerem telefonu 884 884 176 - Grzegorz Rocki

  • Domofon: Tak
  • Komunikacja: Autobus

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej