Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 899 000 PLN
Powierzchnia
82 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
8

OFERTA WYŁACZNIE W NASZYM BIURZE !!! KLUCZE W AGENCJI !!! Zapraszamy do oglądania - nr 507-19-10-10

Bardzo atrakcyjny apartament na ul. Łuckiej ! Wyjątkowa oferta min ze względu na przestrzenny taras o pow. 21,4m z pięknym widokiem na panoramę Warszawy !!!
Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania !!! Autorski projekt aranżacji wnętrza i nadzór remontu przeprowadzało renomowane biuro projektowe - jakość i funkcjonalność były priorytetem.

W cenie mieszkania:
1. miejsce parkingowe w garażu podziemnym (poziom -1)
2. taras o pow. 21,4m
3. nowa zabudowa kuchni
4. zabudowane szafy w hallu
5. zabudowa w sypialni
6. zabudowa łazienkowa
7. oświetlenie

Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Część dzienna o pow. ponad 40m to połączony z kuchnią i jadalnią salon z bezpośrednim wyjściem na taras. Główna sypialnia ma 15m, a 2 mniejsze pokoje mogą być w miarę potrzeb pokojami dziecinnymi lub miejscem do pracy. Z hallu wejście do łazienki z wc wyposażonej w wygodną kabinę prysznicową.

Budynek z końca lat 90tych - bardzo zadbany. Klatki schodowe po kapitalnym remoncie. Świetna lokalizacja na pograniczu Woli i Śródmieścia zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszelkich sklepów, szkół, usług, transportu miejskiego i terenów zielonych.
Klarowna sytuacja prawna nieruchomości. SW prawo do lokalu z możliwością założenia KW. Dokładny metraż w dokumentacji mieszkania to 81,4m

OFERTA WYŁACZNIE W NASZYM BIURZE !!! KLUCZE W AGENCJI !!! Zapraszamy do oglądania - nr 507-19-10-10

4 Ściany Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej