Warszawa

Śródmieście, ul. Pańska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
38 m2
Cena
3 600 PLN
Cena za m2
94,74 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
8
Liczba pięter
9
Rok budowy
1968
Winda
Tak
Numer oferty
7090/3098/OMW
Mieszkanie Wynajem Warszawa Śródmieście Pańska

Opis nieruchomości

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie w samym Centrum Warszawy !!! Wszystko nowe i nieużywane !!! Mieszkanie wyposażone w liczne szafy, meble ruchome, TV, zabudowę kuchni wraz z pełnym AGD (również pralka i zmywarka). W sypialni 2-osobowe łóżko.
Ustawne i słoneczne z balkonem i oknami na wewnętrzne, przestrzenne podwórko - cisza i spokój.
BARDZO WAŻNE !!! Przy budynku są wydzielone miejsca parkingowe wyłącznie dla jego lokatorów - jest możliwość parkowania tam samochodu.
Właściciel udostępni również piwnicę, jeżeli Najemca będzie nią zainteresowany.
Do czynszu 3600 należy dodać 550zł/mc opłat administracyjnych płatnych osobnym przelewem na konto Właścicieli. W tych kosztach zawarte są zaliczki na wodę i ogrzewanie. Koszty dodatkowe takie jak prąd płatne dodatkowo wg zużycia. Internet i kablówka wg własnej umowy Najemcy - do mieszkania doprowadzony jest światłowód i można skorzystać z ofert kilku operatorów.
Proponowana kaucja to 1-miesięczna, łączna opłata za najem.
Znakomita lokalizacja w samym Centrum ok 150m od Pałacu Kultury !!! Transport miejski, wszelkie sklepy, usługi, tereny zielone - wszystko w najbliższym sąsiedztwie.
W przypadku najmu przez "osobę fizyczną" - najem okazjonalny.
OFERRTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! KLUCZE W AGENCJI !!! Dodatkowe informacje pod tel. 507-19-10-10

ENGLISH DESCRIPTION:
Beautiful flat after general renovation located in the very heart of Warsaw. Fully furnished including the kitchen, equipped with all necessary and brand new appliances (incl. dishwasher, washing machine). Fully furnished with wardrobes, double bed, living room with TV.
Quiet and sunny flat with balcony . Parking space available accessible only for the tenants of the building – a huge plus in the central area of Warsaw.
A storage room available upon request.
The rent is 3600 PLN/month plus 550PLN monthly for administrative costs (covering costs of water and heating) plus costs of electricity according to usage.
Internet and TV providers: an agreement needs to be signed by the tenant, all infrastructure provided.
Deposit required: 1 month rent plus costs.

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
884-884-153
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej