Warszawa

Bielany, ul. Leopolda Staffa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Powierzchnia
45 m2
Cena
3 900 PLN
Cena za m2
86,67 PLN
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
1965
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Liczba balkonów
1
Numer oferty
7085/3098/OMW

Opis nieruchomości

BIELANY! Atrakcyjne, CICHE, ŁADNE mieszkanie w pobliżu Stacji Metro SŁODOWIEC = 300m do Stacji. Szybkie połączenie z CENTRUM!
Budynek po remontach, w środkowej części zabudowy osiedla Nauczycielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Przedwiośnie". Lokal po remoncie, czysty, zadbany, umeblowany. Na życzenie Najemcy, jest możliwość doposażenia.
Doliczyć należy kaucję w wysokości 4000 zł + opłaty eksploatacyjne (prąd, gaz, wywóz nieczystości). OFERTA - tylko w Biurze 4 Ściany Nieruchomości.
Zapraszam. Kontakt bezpośredni:
Andrzej Głodek tel. 884 884 151

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Las, Park, Hala sportowa, Kościół, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Bar, Blacharnia, Lakiernia, Zabudowa niska, Komenda policji, Apteka, Bazarek, Żłobek

Kontakt

4 Ściany Sp. z o.o.

Telefon:
884-884-153
E-mail:
biuro@4sciany.waw.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie wskazanej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od 4 Ściany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi ofert w zakresie usług oferowanych przez Administratora.… czytaj więcej